Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED LG 22MR410-B.AEUQ
Monitorul LG 22MR410-B.AEUQ este un model de 22 inch cu rezoluție Full HD și panou VA. Este compatibil cu AMD FreeSync pentru sincronizare cu placa video. Utilizatorii apreciază calitatea pentru bugetul oferit, protecția pentru ochi și setările diverse. Principalele critici se referă la calitatea imaginii pe termen lung și lipsa difuzoarelor integrate.
Utilizatorii au apreciat:
- Protecție pentru ochi
- Setări diverse și meniu intuitiv
- Conectivitate bună (HDMI și VGA)
- Culori bune după ajustarea setărilor
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu este recomandat pentru utilizare îndelungată (peste 2 ore)
- Poate afecta ochii dacă este folosit mult timp
- Nu are difuzoare integrate
- Culori ușor spălăcite în setările implicite
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Gama | Home & Office |
| Brand | LG |
| Contrast tipic | 3000:1 |
| Format ecran | Clasic |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Tehnologie display | VA |
| Diagonala | 21.45 inch |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 15 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Putere consumata | 20 W |
| Porturi video | 1 x HDMI 1 x D-sub |
| Porturi audio | 3-pole (Sound Only) |
| Tehnologie | Flicker Free Freesync OnScreen Control (OSC) DAS Mode Auto Input Switch Super Resolution + |
| Functii speciale | Stabilizator Modul de citire Cinema Mod Color Weakness Mode |
| Numar culori | 16.7 M |
| Rata de refresh (maximala) | 100 Hz |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 ° / 178 ° |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Standarde | CE FCC-B TUV ErP MEPS EAC UL (cUL) CEC SIRC |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | Da |
| Dimensiune punct | 0.2493 mm |
| Culoare | Negru |
| Latime | 567 mm |
| Inaltime | 372 mm |
| Lungime | 128 mm |
| Greutate | 2.46 Kg |
| Continut pachet | 1 x Cablu alimentare 1 x Monitor |
Vezi oferta »
