Monitor LED LG 27UP600-W.AEU
Monitor LED IPS LG 27'' 4K UHD, 60Hz, 5ms, DCI-P3 95%, VESA DisplayHDR 400, AMD FreeSync, Dynamic Action Sync, HDR 10, HDMI, Display Port, 27UP600-W.AEU
2.599lei Preț actual
2.599lei Cel mai mic preț istoric · 23 apr 2025
23 apr 2025 Ultima dată la vânzare
15.05.2026 Actualizat
Prețul pe eMAG »Disponibilitate eMAG
- 4%
Arată grafic
04 sep
2699lei
04 apr
2599lei
Sunt afișate doar modificările de preț.
Prețul pe eMAG »
Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED LG 27UP600-W.AEU
Monitorul LED IPS LG 27UP600-W.AEU de 27 inch este un model 4K UHD cu rată de refresh de 60Hz și timp de răspuns de 5ms. Este apreciat pentru calitatea imaginii și pachetul complet care include cabluri DVI și HDMI. Totuși, utilizatorii au menționat că piciorul nu este reglabil pe înălțime și că unele laptopuri nu pot atinge rata maximă de refresh de 60Hz prin HDMI, necesitând conexiune DisplayPort.
Utilizatorii au apreciat:
  1. Calitate foarte bună a imaginii
  2. Include cabluri DVI și HDMI
  3. Claritate bună la vizualizarea documentelor și fișierelor text
  4. Raport calitate-preț bun
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
  1. Piciorul nu este reglabil pe înălțime
  2. Unele laptopuri nu pot atinge 60Hz prin HDMI (doar 30Hz)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
Specificații
Gama Gaming
Home & Office
Brand LG
Contrast tipic 1200:1
Tip iluminare fundal LCD
Luminozitate 400 cd/m²
Format ecran Wide
Rezolutie optima 3840 x 2160
Tip rezolutie 4K
Tehnologie display IPS
Diagonala 27 inch
Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE Clasa G
Consum energie electrica / 1000 ore 32 kWh
Putere consumata 44 W
Porturi video 2 x HDMI
1 x DispalyPort
Porturi audio 1 x 3.5 mm Mini-jack
Tehnologie IPS
HDR
Flicker Free
Reader Mode
Black Stabilizer
Super Resolution+
AMD FreeSync
Smart Energy saving
Functii speciale AMD FreeSync
Dynamic Action Sync
OnScreen Control (OSC)
Unitate dubla de comanda
DisplayHDR 400
Numar culori 1.07 miliarde
Rata de refresh (maximala) 60 Hz
Timp de raspuns 5 ms
Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala 178 / 178 grade
Aspect imagine 16:9
Standarde 16:9
Montare pe perete VESA 100 x 100 mm
Rotire nu
Pivotare Nu
Culoare Negru
Argintiu
Latime 454.8 mm
Inaltime 211.5 mm
Lungime 613.5 mm
Greutate 4.3 Kg
Inaltime ajustabila Nu
Continut pachet Cablu alimentare
Manual de utilizare
1 x cablu DisplayPort
1 x Cablu HDMI
1 x Monitor
Produse similare la preț apropiat
+ 21%
07 oct
29 nov
14 feb
18 feb
31 iul
Arată grafic
+ 3%
22 ian
25 ian
26 ian
29 ian
30 ian
01 feb
09 feb
14 feb
21 feb
13 mai
15 mai
08 iul
+ 17%