Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED LG 27UP600-W.AEU
Monitorul LED IPS LG 27UP600-W.AEU de 27 inch este un model 4K UHD cu rată de refresh de 60Hz și timp de răspuns de 5ms. Este apreciat pentru calitatea imaginii și pachetul complet care include cabluri DVI și HDMI. Totuși, utilizatorii au menționat că piciorul nu este reglabil pe înălțime și că unele laptopuri nu pot atinge rata maximă de refresh de 60Hz prin HDMI, necesitând conexiune DisplayPort.
Utilizatorii au apreciat:
- Calitate foarte bună a imaginii
- Include cabluri DVI și HDMI
- Claritate bună la vizualizarea documentelor și fișierelor text
- Raport calitate-preț bun
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Piciorul nu este reglabil pe înălțime
- Unele laptopuri nu pot atinge 60Hz prin HDMI (doar 30Hz)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Gama | Gaming Home & Office |
| Brand | LG |
| Contrast tipic | 1200:1 |
| Tip iluminare fundal | LCD |
| Luminozitate | 400 cd/m² |
| Format ecran | Wide |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tip rezolutie | 4K |
| Tehnologie display | IPS |
| Diagonala | 27 inch |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 32 kWh |
| Putere consumata | 44 W |
| Porturi video | 2 x HDMI 1 x DispalyPort |
| Porturi audio | 1 x 3.5 mm Mini-jack |
| Tehnologie | IPS HDR Flicker Free Reader Mode Black Stabilizer Super Resolution+ AMD FreeSync Smart Energy saving |
| Functii speciale | AMD FreeSync Dynamic Action Sync OnScreen Control (OSC) Unitate dubla de comanda DisplayHDR 400 |
| Numar culori | 1.07 miliarde |
| Rata de refresh (maximala) | 60 Hz |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 grade |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Standarde | 16:9 |
| Montare pe perete | VESA 100 x 100 mm |
| Rotire | nu |
| Pivotare | Nu |
| Culoare | Negru Argintiu |
| Latime | 454.8 mm |
| Inaltime | 211.5 mm |
| Lungime | 613.5 mm |
| Greutate | 4.3 Kg |
| Inaltime ajustabila | Nu |
| Continut pachet | Cablu alimentare Manual de utilizare 1 x cablu DisplayPort 1 x Cablu HDMI 1 x Monitor |
Prețul pe eMAG »
