Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED Philips 24M1N3200ZS/00
Monitorul Philips EVNIA de 23.8" IPS cu 165Hz este extrem de apreciat pentru prețul accesibil și performanța excelentă în gaming. Utilizatorii remarcă fluiditatea remarcabilă față de 60Hz, culori foarte bune și compatibilitate G-Sync/FreeSync. Suportul pentru căști și construcția solidă sunt plusuri notabile.
Utilizatorii au apreciat:
- 165Hz fluid și diferență uriașă față de 60Hz
- Culori excelente și bine calibrate
- Raport calitate-preț imbatabil
- Suport pentru căști foarte practic
- Compatibil G-Sync și FreeSync
- Construcție solidă și ușor de folosit
- Timp de răspuns real 1ms
- Ideal pentru FPS și gaming competitiv
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu are reglaj pe înălțime
- Revenire lentă din standby (5 secunde)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Gama | Gaming |
| Brand | Philips |
| Contrast tipic | 1100:1 |
| Tip iluminare fundal | W-LED |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Tip suprafata display | Anti glare |
| Format ecran | Wide |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Tehnologie display | IPS |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Putere consumata | 24 W |
| Porturi video | 2 x HDMI 1 x DispalyPort 1 x HDMI (HDCP 2.2) |
| Porturi audio | Jack 3.5 mm |
| Functii speciale | sRGB Mod LowBlue AMD FreeSync Premium SmartImage |
| Rata de refresh (maximala) | 165 Hz |
| Numar culori | 16.7 milioane |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 grade |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Standarde | CB CCC CEL CECP ICES-003 Sigla CE FCC, clasa B |
| Montare pe perete | 100 x 100 VESA |
| Inclinare | -5/20 grad |
| Dimensiune punct | 0.2745 mm |
| Latime | 193 mm |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 540 mm |
| Lungime | 416 mm |
| Greutate | 3.5 Kg |
| Continut pachet | Cablu HDMI Cablu alimentare Cablu Display port Manual utilizare |
Mai multe detalii »
