Monitor LED Philips 34M1C5500VA/00
Monitor Gaming Curbat Philips VA 34" W, QHD, HDR10, 165Hz, DisplayPort, 34M1C5500VA/00, Negru
1.399lei Preț actual
1.399lei Cel mai mic preț istoric · 19 mar 2025
19 mar 2025 Ultima dată la vânzare
15.05.2026 Actualizat
Mai multe detalii »Disponibilitate eMAG
- 3%
Arată grafic
02 ian
1768lei
08 ian
1597lei
09 ian
13 ian
16 ian
27 ian
30 ian
07 feb
10 feb
17 feb
13 mar
19 mar
Sunt afișate doar modificările de preț.
Mai multe detalii »
Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED Philips 34M1C5500VA/00
Monitorul Gaming Curbat Philips 34M1C5500VA/00 este un model VA de 34 inch, cu rezoluție QHD, HDR10 și rată de reîmprospătare de 165Hz. Singura recenzie disponibilă este negativă, utilizatorul raportând probleme semnificative cu calitatea imaginii, în special uniformitatea culorilor pe marginile laterale, specifice panourilor VA. De asemenea, designul monitorului îl face să ocupe mult spațiu pe birou, venind foarte în față. Utilizatorul a returnat produsul, preferând un model DELL din aceeași categorie.
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
  1. Calitate slabă a imaginii
  2. Uniformitate proastă a culorilor pe marginile laterale
  3. Design care ocupă mult spațiu pe birou
  4. Imagine pixelată comparativ cu alte modele
  5. Raport calitate-preț nesatisfăcător
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
Specificații
Gama Gaming
Brand Philips
Contrast tipic 3000 :1
Tip iluminare fundal W-LED
Tip suprafata display Anti-Glare
Tehnologie display LED
VA
Luminozitate 300 cd/m²
Format ecran Ultra wide
Rezolutie optima 3440 x 1440
Tip rezolutie WQHD
Diagonala 34 inch
Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE Clasa F
Putere consumata 31.3 W
Porturi video 2 x HDMI 2.0
2 x DisplayPort 1.4
Porturi audio Iesire audio
Numar culori 16.7 M
Rata de refresh (maximala) 165 Hz
Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala 178 / 178 grade
Timp de raspuns 1 ms
Aspect imagine 21:9
Data ports 4 x USB 3.2 Gen1
Montare pe perete VESA (100 x 100 mm)
Inclinare -5/20 °
Rotire -/+ 45°
Culoare Negru
Inaltime 618 mm
Latime 308 mm
Lungime 808 mm
Greutate 8.56 Kg
Inaltime ajustabila 130 mm
Continut pachet Cablu HDMI
Cablu alimentare
Cablu USB
Cablu Display port
Produse similare la preț apropiat
+ 24%
18 oct
20 oct
25 oct
25 nov
27 nov
02 dec
04 dec
09 dec
24 mar
27 mar
09 apr
17 apr
Arată grafic
+ 212%