Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED Samsung LS24C314EAUXEN
Monitorul Samsung LS24C314EAUXEN este un model de 24 inch cu rezoluție Full HD, rată de refresh de 75Hz și panou IPS. Timpul de răspuns este de 5ms. Utilizatorii apreciază calitatea imaginii, culorile vii și ușurința de asamblare. Este considerat un monitor cu un bun raport calitate-preț pentru utilizare generală.
Utilizatorii au apreciat:
- Culori vii, specifice display-urilor Samsung
- Sistem VESA pentru montare pe perete sau braț
- Foarte ușor de asamblat
- Raport calitate-preț foarte bun
- Conectivitate HDMI inclusă
- Livrare rapidă
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Utilizează mult plastic în construcție
- Lipsă conector DVI-D/DVI-A
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Gama | Home & Office |
| Brand | Samsung |
| Contrast tipic | 1,000 :1 |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Format ecran | Wide |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Tehnologie display | IPS |
| Diagonala | 24 inch |
| Porturi video | 1 x VGA 1 x HDMI |
| Tehnologie | Game Mode Flicker Free Freesync Eco Saving Plus Eye Saver Mode |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 grade |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata de refresh (maximala) | 75 Hz |
| Numar culori | 16.7 M |
| Montare pe perete | VESA 100 x 100 mm |
| Inaltime | 422.8 mm |
| Culoare | Negru |
| Latime | 217.4 mm |
| Lungime | 539.5 mm |
| Greutate | 2.8 Kg |
Verifică stocul pe eMAG »
