Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED Samsung LS27C366EAUXEN
Monitorul LED curbat Samsung Essential de 27 inch oferă rezoluție Full HD, rată de refresh de 75Hz și timp de răspuns de 4ms. Este echipat cu tehnologia FreeSync pentru gaming fluid. Designul curbat oferă o experiență imersivă, iar calitatea imaginii este clară și de calitate. Deși există unele probleme de compatibilitate raportate cu anumite laptopuri, în general oferă un raport calitate-preț bun pentru utilizare de birou și multimedia.
Utilizatorii au apreciat:
- Imagine clară și de calitate
- Design modern și atractiv
- Potrivit pentru utilizare de birou
- Tehnologie FreeSync pentru gaming fluid
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Posibile probleme de compatibilitate cu unele laptopuri
- Nu se poate rabata, dând senzația de instabilitate
- Lipsă opțiuni de reglare a înălțimii
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Gama | Home & Office |
| Brand | Samsung |
| Contrast tipic | 3000:1 |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Format ecran | Wide |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tehnologie display | VA |
| Diagonala | 27 inch |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 20 kWh |
| Putere consumata | 20 W |
| Porturi video | 1 x HDMI 1 x D-sub |
| Porturi audio | 1 x Jack 3.5 mm |
| Tehnologie | Freesync Eco Saving Plus FlickerFree |
| Functii speciale | Game Mode Eye Saving Mode |
| Numar culori | 16.7 Milioane |
| Rata de refresh (maximala) | 75 Hz |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Aspect imagine | 16 : 9 |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 grade |
| Montare pe perete | 75 x 75 mm |
| Inclinare | -2˚ / +22˚ |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 466.2 mm |
| Latime | 234.2 mm |
| Lungime | 622.6 mm |
| Greutate | 4.2 Kg |
| Continut pachet | Cablu HDMI Cablu alimentare Monitor |
Prețul pe eMAG »
