Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED Samsung LS34C650TAUXEN
Monitorul curbat Samsung LS34C650TAUXEN de 34 inci primește apreciere pentru raportul calitate-preț excelent. Panou VA cu frecvență 100 Hz și timp de răspuns 5 ms se adresează utilizatorilor care caută o soluție ultrawide pentru productivitate și gaming casual.
Utilizatorii au apreciat:
- Raport calitate-preț bun
- Diagonală mare de 34 inci pentru multitasking
- Panou VA pentru contrast ridicat
- Frecvență 100 Hz
- Timp de răspuns 5 ms
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Gama | Home & Office |
| Brand | Samsung |
| Contrast tipic | 3.000:1 |
| Luminozitate | 280 cd/m² 350 cd/m² |
| Format ecran | Ultra wide |
| Rezolutie optima | 3840 x 1440 |
| Tip rezolutie | UWQHD |
| Tehnologie display | VA |
| Diagonala | 34 inch |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 47 kWh |
| Putere consumata | 32 W 200 W |
| Porturi audio | 1 x Audio in |
| Porturi video | 1 x HDMI | 1 x port de afisare |
| Functii speciale | Difuzoare KVM Switch FreeSync Flicker-free Adaptive image Daisy Chain technology Dual screen Eye-friendly |
| Data ports | 3 x USB 3.0 1 x RJ-45 1 x USB B 2 x Thunderbolt 4 |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm |
| Numar culori | 1.07 Miliarde |
| Contrast dinamic | Mega Contrast |
| Rata de refresh (maximala) | 100 Hz |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178° / 178° |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Standarde | Certificat TCO |
| Inclinare | -30/30 |
| Pivotare | -2.0˚(±3.0˚) ~ 20.0˚(±3.0˚) |
| Culoare | Chalck White |
| Inaltime | 561.5 mm |
| Latime | 241 mm |
| Lungime | 806.6 mm |
| Greutate | 8.1 Kg |
| Inaltime ajustabila | 120 mm |
| Continut pachet | 1 x Cablu HDMI 1 x Cablu alimentare 1 x Cablu USB 3.0 1 x Manual de utilizare 1 x Monitor 1 x Cablu Thunderbolt 3 |
Vezi pe eMAG »
