Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED Viewsonic TD2223
Monitorul LED TN Viewsonic de 22 inch oferă rezoluție Full HD, conectivitate HDMI și funcționalitate IR Touch. Include suport VESA. Utilizatorii raportează că funcționează bine, cu touch-ul răspunzând corect. Principalul dezavantaj menționat este calitatea slabă a boxelor integrate.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcționalitate touch care răspunde corect
- Suport VESA
- Conectivitate HDMI
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Boxe de calitate slabă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Gama | Home & Office |
| Brand | Viewsonic |
| Contrast tipic | 1000:1 |
| Tip iluminare fundal | LED |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Tip suprafata display | Anti glare |
| Format ecran | Wide |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Tehnologie display | LED TN |
| Diagonala | 22 inch |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 14 kWh |
| Porturi video | 1 x VGA 1 x HDMI 1 x DVI-D |
| Porturi audio | 1 x Audio out |
| Tehnologie | Flicker Free Blue Light Filter Eye Care |
| Functii speciale | Touchscreen Ergonomie 2 x 2W Difuzoare |
| Numar culori | 16.7 Milioane |
| Contrast dinamic | 20000000:1 |
| Rata de refresh (maximala) | 75 Hz |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 170°/160° |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Standarde | BSMI CB CE RoHS VCCI WEEE ErP PSE UkrSEPRO FCC Class B China RoHS cTUVus RCM CECP EAC ICES-003 EPEAT Silver GEMS REACH BIS CE EMC (Class A) CEC EnergyStar 8.0 MX-CoC Mexico Energy |
| Data ports | 2 x USB 1 x USB Type-B |
| Montare pe perete | VESA 100 x 100 mm |
| Inclinare | 22° - 38° |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 334 mm |
| Latime | 101 mm |
| Lungime | 521 mm |
| Greutate | 4.5 Kg |
| Dimensiune punct | 0.248 mm |
| Continut pachet | 1 x Cablu HDMI 1 x Cablu alimentare 1 x Cablu audio 1 x Monitor 1 x Cablu USB Type A-B 1 x Ghid de instalare rapida |
Verifică stocul pe eMAG »
