Monitor LED Lenovo - 67C9UAC1EU
| Specificații | |
| Brand | Lenovo |
| Gama | Gaming |
| Tehnologie | Adaptive Sync KVM Switch Senzor de luminozitate Natural Low Blue Light |
| Greutate | 8.7 Kg |
| Lungime | 262.9 mm |
| Latime | 789.6 mm |
| Inaltime | 442.5 mm 577.5 mm |
| Putere consumata | 64 W 320 W |
| Culoare | Alb |
| Diagonala | 34 inch |
| Tehnologie display | OLED |
| Tip rezolutie | UWQHD |
| Rezolutie optima | 3440 x 1440 |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Format ecran | Ultra wide |
| Luminozitate | 275 cd/m² 1300 cd/m² |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 ° |
| Rata de refresh (maximala) | 240 Hz |
| Numar culori | 1.07 billion |
| Tip suprafata display | Anti-Glare |
| Timp de raspuns | 0.03 ms |
| Contrast tipic | 1500000:1 |
| Dimensiune punct | 0.231 mm |
| Porturi video | 1 x DisplayPort 1.4 2 x HDMI 2.1 1 x USB-C (DP Alt mode) |
| Data ports | 1 x RJ-45 3 x USB-A 1 x USB-B |
| Functii speciale | Difuzoare incorporate 2 x 5W DisplayHDR 400 AMD Free-Sync Premium Pro Smart Sense ClearMR 13000 |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm VESA |
| Continut pachet | 1 x cablu DisplayPort 1 x Cablu HDMI 1 x Cablu USB-C la USB-C 1 x Monitor gaming |
| Inclinare | 22° - 5° |
| Rotire | +45° ~ -45° |
| Inaltime ajustabila | 135 mm |
Mai multe detalii »
