| Specificații | |
| Brand | AOC |
| Gama | Gaming |
| Tip iluminare fundal | Quantum Dot OLED |
| Contrast tipic | 1.5M:1 |
| Diagonala | 26.7 inch |
| Tehnologie display | QD-OLED |
| Tip rezolutie | QHD |
| Rezolutie optima | 2560 x 1440 |
| Format ecran | Wide |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Putere consumata | 65 W |
| Porturi video | 2 x HDMI 2.0 1 x Display Port 1.4 |
| Functii speciale | PIP/PBP Flicker Free Low Blue Light Adaptive Sync VESA DisplayHDR True Black 400 Light FX |
| Timp de raspuns | 0.03 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 (H) / 178 (V) |
| Rata de refresh (maximala) | 240 Hz |
| Numar culori | 1.07 Miliarde |
| Aspect imagine | 16 : 9 |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm VESA |
| Inclinare | -5 (+3/-0) ~ +25 (-3/+0) |
| Rotire | + 90 ° ~ -90 ° |
| Pivotare | 28° ±2° ~28° ±2° |
| Greutate | 6.7 Kg |
| Lungime | 609.3 mm |
| Latime | 228.9 mm |
| Inaltime | 395.6 mm 525.6 mm |
| Culoare | Negru Gri |
| Inaltime ajustabila | 130 mm |
| Continut pachet | 1 x Cablu HDMI 1 x Cablu alimentare 1 x Manual de utilizare 1 x Cablu Display port |
Prețul pe eMAG »
