Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED ASUS MB165B
Monitorul Asus ZenScreen MB165B portabil de 15.6" are recenzii mixte. Un client îl consideră foarte bun pentru un laptop mai vechi, însă alți clienți critică calitatea imaginii. Acesta necesită instalarea unui software pentru utilizare, un aspect care poate fi un neajuns. Problemele de unghi de vizualizare și culori nesatisfăcătoare (imagine albăstruie) sunt puncte negative majore menționate.
Utilizatorii au apreciat:
- Foarte bun pentru un laptop mai vechi.
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Imaginea este oribilă, se vede din ce în ce mai rău la mișcarea unghiului.
- Imaginea este puțin albăstruie și nu poate fi corectată.
- Necesită instalarea unui software înainte de utilizare.
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Gama | Home & Office |
| Brand | ASUS |
| Contrast tipic | 500:1 |
| Tip iluminare fundal | LED |
| Luminozitate | 220 cd/m² |
| Tip suprafata display | Anti glare |
| Format ecran | Clasic |
| Rezolutie optima | 1366 x 768 |
| Tip rezolutie | HD |
| Tehnologie display | TN |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa B |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 6 kWh |
| Putere consumata | 7 W |
| Porturi video | USB 3.0 |
| Tehnologie | HDCP |
| Functii speciale | DisplayWidget |
| Numar culori | 260K |
| Rata de refresh (maximala) | 60 Hz |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 90 / 65 grade |
| Timp de raspuns | 10 ms |
| Aspect imagine | 16 : 9 |
| Montare pe perete | Nu |
| Rotire | nu |
| Inclinare | Nu |
| Pivotare | Nu |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 225.64 mm |
| Latime | 360.14 mm |
| Lungime | 11.8 mm |
| Greutate | 780 g |
| Inaltime ajustabila | Nu |
| Continut pachet | Cablu USB 3.0 Ghid de utilizare rapida Monitor |
Verifică stocul pe eMAG »
