Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED Dahua LM27-E231BN
Monitorul gaming Dahua oferă un raport calitate-preț excelent, cu performanțe fluide (200Hz) și culori/claritate superioare comparativ cu monitoare mai vechi. Este apreciat pentru mișcarea excelentă și pentru faptul că vine cu cablu Display Port inclus. Un mic minus este că boxele integrate nu se aud, dar acest lucru poate fi rezolvat folosind boxe externe. Este considerat un produs bun și ieftin pentru bugetul pe care îl are.
Utilizatorii au apreciat:
- Raport calitate-preț excelent.
- Mișcare foarte fluidă, culori și claritate bune.
- Vine cu cablu Display Port inclus.
- Bun pentru bugetul oferit.
- Ieftin și bun.
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Boxele integrate nu se aud.
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Dahua |
| Gama | Gaming |
| Tip iluminare fundal | E-LED |
| Contrast tipic | 1000:1 |
| Diagonala | 27 inch |
| Tehnologie display | IPS |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Format ecran | Wide |
| Luminozitate | 350 cd/m² |
| Putere consumata | 21 W 32 W |
| Porturi video | 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| Porturi audio | 1 x Audio out |
| Functii speciale | Low Blue Light 99% sRGB HDR10 Adaptive Sync |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Timp de raspuns | 0.5 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 ° |
| Rata de refresh (maximala) | 200Hz |
| Numar culori | 16.7 M |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm VESA |
| Inclinare | -5 - 20° |
| Greutate | 3.55 Kg |
| Lungime | 57.2 mm |
| Latime | 614.3 mm |
| Inaltime | 366.8 mm |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune punct | 0.3114 mm |
| Continut pachet | 1 x Cablu HDMI 1 x Alimentator 1 x Monitor gaming |
Prețul pe eMAG »