Monitor LED Dell - SE2725HG
| Specificații | |
| Brand | Dell |
| Gama | Gaming |
| Putere consumata | 40 W |
| Latime | 610.88 mm |
| Inaltime | 452.82 mm 357.51 mm |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 17 kWh |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 3.15 Kg 3.72 Kg |
| Diagonala | 27 inch |
| Tehnologie display | LED IPS |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tip iluminare fundal | LED Edge-Lit |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Luminozitate | 300 cd/m² 1000 cd/m² |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178/178 grade |
| Contrast dinamic | 1000:1 |
| Dimensiune punct | 0.3114 mm |
| Rata de refresh (maximala) | 200Hz |
| Numar culori | 16,7 milioane |
| Tip suprafata display | Anti-Glare |
| Porturi video | 1 x DisplayPort 1.4 2 x HDMI 2.0b |
| Data ports | 2 x HDMI |
| Functii speciale | FreeSync AMD FreeSync Premium |
| Montare pe perete | VESA 100x100mm |
| Continut pachet | 1 x Cablu alimentare 1 x Manual de utilizare 1 x HDMI 1 x Monitor 1 x Stand monitor |
| Inclinare | +21°~-5° |
Mai multe detalii »
