| Specificații | |
| Brand | Gigabyte |
| Gama | Gaming |
| Contrast tipic | 3500:1 |
| Tip iluminare fundal | LED |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Tehnologie display | VA |
| Tip rezolutie | QHD |
| Rezolutie optima | 2560 x 1440 |
| Format ecran | Ultra wide |
| Tip suprafata display | Anti-Glare |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Putere consumata | 26 W |
| Porturi video | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| Porturi audio | 1 x Jack 3.5 mm |
| Tehnologie | Flicker Free Freesync Eyesafe |
| Functii speciale | Ecran curbat Black Equalizer HDR Ready Flicker-free OSD Sidekick Aim Stabilizer AMD FreeSync HBR3 |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 ° |
| Rata de refresh (maximala) | 180 Hz |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Numar culori | 1.07 B |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm VESA |
| Inclinare | -5 - 20° |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 5.86 Kg |
| Lungime | 238 mm |
| Latime | 709 mm |
| Inaltime | 497 mm |
| Dimensiune punct | 0.2724 mm |
| Continut pachet | 1 x cablu DisplayPort 1 x Cablu alimentare 1 x Monitor gaming |
Mai multe detalii »
