Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED Lenovo 67BEKAC1EU
Monitorul Lenovo L27i-4A este un produs excelent pentru lucrul de acasă, oferind o imagine clară. Este apreciat pentru designul reușit și ușurința cu care poate fi montat pe un braț de monitor, fiind un dispozitiv foarte ușor. Utilizatorii sunt extrem de mulțumiți de achiziție, considerând că îndeplinește perfect cerințele pentru “work from home”. Produsul a ajuns bine ambalat, fără defecte.
Utilizatorii au apreciat:
- Extrem de mulțumită pentru lucrul de acasă.
- Imagine clară, funcționează perfect.
- Design foarte reușit și o grafică bună.
- Monitor foarte ușor, ușor de manevrat/montat pe braț.
- A venit bine ambalat, fără defecte.
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu au fost menționate puncte negative.
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Gama | Home & Office |
| Brand | Lenovo |
| Contrast tipic | 1500:1 |
| Tip iluminare fundal | WLED |
| Luminozitate | 300 cd/m² |
| Format ecran | Wide |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Tehnologie display | IPS |
| Diagonala | 27 inch |
| Tip suprafata display | Anti-Glare |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa D |
| Putere consumata | 17.5 W 31.5 W |
| Porturi video | 1 x VGA 2 x HDMI |
| Functii speciale | Difuzoare 3Wx2 99% sRGB |
| Rata de refresh (maximala) | 100 Hz |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 (H) / 178 (V) |
| Timp de raspuns | 1 ms 4 ms 6 ms |
| Aspect imagine | 16 : 9 |
| Standarde | EPEAT Gold RoHS |
| Numar culori | 16.7 Milioane |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm VESA |
| Inclinare | Da |
| Dimensiune punct | 0.3114 mm |
| Culoare | Cloud Grey |
| Latime | 181.5 mm |
| Inaltime | 474.6 mm |
| Lungime | 611.5 mm |
| Greutate | 2.91 Kg 3.88 Kg |
| Continut pachet | 1 x Cablu HDMI 1 x Cablu alimentare 1 x Manual de utilizare 1 x Monitor |
Vezi oferta »