| Specificații | |
| Brand | Lenovo |
| Gama | Gaming |
| Tip iluminare fundal | WLED |
| Contrast tipic | 1000:1 |
| Diagonala | 27 inch |
| Tehnologie display | IPS |
| Tip rezolutie | QHD |
| Rezolutie optima | 2560 x 1440 |
| Format ecran | Wide |
| Tip suprafata display | Anti-Glare |
| Luminozitate | 300 cd/m² |
| Putere consumata | 25 W 50 W |
| Porturi video | 1 x DisplayPort 1.4 2 x HDMI 2.1 |
| Functii speciale | Low Blue Light 99% sRGB HDR10 AMD FreeSync Premium VESA Adaptive Sync Compatibil NVIDIA G-Sync Lenovo Artery (Lenovo Accessories and Display Manager) Support |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Timp de raspuns | 0.5 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 ° |
| Rata de refresh (maximala) | 240 Hz |
| Numar culori | 16.7 M |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm |
| Greutate | 6 Kg |
| Lungime | 214 mm |
| Latime | 613.1 mm |
| Inaltime | 401.5 mm 536.5 mm |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune punct | 0.2331 mm |
| Continut pachet | 1 x Cablu alimentare 1 x cablu DisplayPort 1 x Monitor gaming |
Vezi oferta »
