Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED MSI G2712F
Monitorul MSI G2712F de 27'' este foarte apreciat pentru imaginea clară, culorile vii și fluiditatea în jocuri datorită ratei de refresh de 180Hz. Este ușor de montat și are un raport calitate-preț excelent. Designul său modern și diagonala generoasă îl fac potrivit atât pentru gaming, cât și pentru multimedia. Mulți utilizatori îl recomandă fără rezerve.
Utilizatorii au apreciat:
- Culori vii și naturale
- Imagine fluidă la 180Hz
- Ușor de montat
- Raport calitate-preț foarte bun
- Diagonala mare de 27 inch
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Gama | Gaming |
| Brand | MSI |
| Contrast tipic | 1000:1 |
| Tip iluminare fundal | LED |
| Tip suprafata display | Anti-Glare |
| Format ecran | Wide |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Tehnologie display | Fast IPS |
| Diagonala | 27 inch |
| Porturi video | 1 x Display Port 1.2 2 x HDMI 2.0b |
| Porturi audio | 1 x Audio out |
| Functii speciale | Kensington Lock Adaptive-Sync Night Vision Frameless Design True Color |
| Numar culori | 16.7 Milioane |
| Rata de refresh (maximala) | 180 Hz |
| Contrast dinamic | 100000000:1 |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 (H) / 178 (V) |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Aspect imagine | 16 : 9 |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm VESA |
| Inclinare | -5° ~ 20° |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 456 mm |
| Latime | 229 mm |
| Lungime | 614 mm |
| Greutate | 4.2 Kg |
| Continut pachet | 1 x Cablu alimentare 1 x Manual de utilizare 1 x Monitor |
Verifică stocul pe eMAG »
