Monitor LED Samsung LS27DG600SUXEN
Monitor Gaming OLED Samsung Odyssey G6 27", QHD (2560x1440), 360Hz, 0.03ms, AMD FreeSync Premium Pro, HDR10+, Glare Free, 2x HDMI, Display Port, Jack, USB, Pivot, Argintiu
3.490lei Preț actual
3.199lei Cel mai mic preț din ultimul an · 9 iul 2025
17 iul 2025 Ultima dată la vânzare
15.05.2026 Actualizat
Mai multe detalii »Disponibilitate eMAG
+ 9%
Arată grafic
03 iun
3523lei
04 iun
3502lei
05 iun
10 iun
12 iun
26 iun
01 iul
02 iul
07 iul
09 iul
15 iul
17 iul
Sunt afișate doar modificările de preț.
Mai multe detalii »
Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED Samsung LS27DG600SUXEN
Utilizatorii au apreciat:
  1. Calitate a imaginii 10/10, excelentă
  2. Tehnologie OLED fără termen de comparație
  3. Rezoluție QHD la 360Hz pentru gaming performant
  4. Tehnologie Glare Free anti-reflexie
  5. Livrare rapidă prin eMAg
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
  1. Coil whine (bâzâit bobină) prezent, inacceptabil la acest preț
  2. 360Hz nu se remarcă față de 240Hz, diferență imperceptibilă
  3. Preț ridicat pentru defectele prezente
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
Specificații
Brand Samsung
Gama Gaming
Tip iluminare fundal Quantum Dot OLED
Contrast tipic 1000000:1
Diagonala 27 inch
Tehnologie display OLED
Tip rezolutie QHD
Rezolutie optima 2560 x 1440
Format ecran Wide
Luminozitate 250 cd/m²
200 cd/m²
Tip suprafata display Anti-Glare
Putere consumata 31 W
140 W
Consum energie electrica / 1000 ore 31 kWh
Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE Clasa G
Porturi video 2 x HDMI 2.1
1 x Display Port 1.4
Porturi audio 1 x Jack 3.5 mm
Tehnologie HDR 10
Freesync Premium Pro
Functii speciale Quantum Dot Color
Flicker-free Technology‎
HDR10
AMD FreeSync Premium Pro
Virtual AIM Point
Core Sync
Auto Source Switch+
Eye-friendly
PIP
Aspect imagine 16 : 9
Timp de raspuns 0.03 ms
Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala 178 / 178 °
Rata de refresh (maximala) 360 Hz
Numar culori Max 1B
Data ports 2 x USB
Montare pe perete 100 x 100 mm VESA
Rotire -30° ~ 30°
Inclinare -2,0˚(±2,0˚) ~ 25,0˚(±2,0˚)
Pivotare -92.0º(± 2°) ~ 92.0º(± 2°)
Greutate 3.8 Kg
6.9 Kg
Lungime 611.7 mm
Latime 263.5 mm
49.2 mm
Inaltime 554.2 mm
353.8 mm
Culoare Argintiu
Inaltime ajustabila 120.0 ± 5.0 mm
Continut pachet 1 x Cablu HDMI
1 x Cablu alimentare
1 x Manual de utilizare
1 x Monitor
1 x Cablu Display port
Produse similare la preț apropiat
+ 21%
24 feb
28 feb
11 mar
13 mar
03 apr
04 apr
17 apr
22 apr
12 mai
13 mai
29 mai
03 iun
Arată grafic
+ 3%
09 oct
13 oct
20 oct
21 oct
24 nov
25 nov
09 dec
12 ian
17 feb
30 mar
16 apr
14 mai
+ 1%