Monitor LED Viewsonic VX27G1-HD
Monitor Gaming ViewSonic VX27G1-HD, 27", Full HD (1920x1080), IPS, 180Hz, 1ms MPRT, HDR10, VRR, G-Sync compatible, Low Blue Light, Flicker-Free, HDMI, DP, Vesa 100x100mm, Black
399lei Preț actual
349lei Cel mai mic preț din ultimul an · 2 apr 2026
14 mai 2026 Ultima dată la vânzare
15.05.2026 Actualizat
Vezi pe eMAG »Disponibilitate eMAG
+ 15%
Arată grafic
09 dec
549lei
12 ian
499lei
14 ian
474lei
15 ian
429lei
16 ian
623lei
12 feb
474lei
11 mar
549lei
30 mar
429lei
02 apr
349lei
06 apr
449lei
11 mai
14 mai
399lei
Sunt afișate doar modificările de preț.
Vezi pe eMAG »
Specificații
Brand Viewsonic
Gama Gaming
Tip iluminare fundal LED
Contrast tipic 1000:1
Diagonala 27 inch
Tehnologie display IPS
Tip rezolutie Full HD
Rezolutie optima 1920 x 1080
Format ecran Clasic
Luminozitate 300 cd/m²
Tip suprafata display Anti-Glare
Putere consumata 18 W
31 W
Porturi video 2 x HDMI
1 x DisplayPort
Porturi audio Jack 3.5 mm
Tehnologie Low blue light
G-sync
Freesync
Functii speciale Flicker Free
Low Blue Light
HDR10
NVIDIA G-SYNC
AMD FreeSync
Variable Refresh Rate
Aspect imagine 16:9
Timp de raspuns 1 ms
Contrast dinamic 50M:1
Rata de refresh (maximala) 180 Hz
Numar culori 16.7 Milioane
Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala 178 / 178 °
Montare pe perete 100 x 100 mm VESA
Inclinare -5 - 20°
Greutate 3.5 Kg
Lungime 615.07 mm
Latime 201.08 mm
Inaltime 454.06 mm
Culoare Negru
Dimensiune punct 0.311 mm
Continut pachet 1 x cablu DisplayPort
1 x Adaptor alimentare
1 x Monitor
Vezi pe eMAG »
Produse similare la preț apropiat
- 7%
26 iun
459lei
07 iul
499lei
09 iul
29 iul
31 iul
469lei
01 aug
06 aug
537lei
09 aug
489lei
11 aug
20 aug
439lei
09 dec
489lei
16 dec
399lei
Arată grafic
+ 34%
04 oct
599lei
01 nov
523lei
08 nov
299lei
25 nov
29 nov
434lei
13 dec
16 dec
359lei
20 dec
435lei
03 ian
484lei
21 mar
359lei
16 mai
+ 8%