Părerile cumpărătorilor despre Multicooker Cuisinart CRC800E
Aparatul multifuncțional pentru orez și gătire la aburi Cuisinart CRC800E are o putere de 650W și o capacitate de 1.4 litri. Este fără PFOA și include funcție de menținere la cald. Are un design în culoarea argintie. Utilizatorul apreciază ușurința în utilizare, rezultatele consistente și faptul că orezul nu se prinde niciodată de vas. Aparatul este automat, oprinduse singur când orezul este gata.
Utilizatorii au apreciat:
- Ușor de utilizat, doar se adaugă ingredientele
- Orezul nu se prinde niciodată de vas
- Se oprește automat când orezul este gata
- Nu necesită supraveghere sau amestecare
- Rezultate consistente și de calitate
- Fără PFOA pentru gătire sănătoasă
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu au fost menționate aspecte negative în recenzii
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Cuisinart |
| Tip programe | Orez Peste Cereale Abur |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip | Sub presiune |
| Capacitate | 1.4 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Putere | 650 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Numar programe | 1 |
| Functii | Mentinere la cald |
| Material recipient | Inox |
| Material carcasa | Otel inoxidabil |
| Culoare | Argintiu |
| Latime | 31 cm |
| Inaltime | 28 cm |
| Lungime | 31 cm |
| Greutate | 3.7 Kg |
| Continut pachet | 1 x Oala electrica pentru orez |
Verifică stocul pe eMAG »