Părerile cumpărătorilor despre Multicooker Philips HD4713/40
Multicooker-ul Philips HD4713/40 are o putere de 1067W și o capacitate de 5 litri. Dispune de 60 de programe presetate, control al temperaturii și sistem de încălzire 3D. Include funcție de menținere la cald și aplicație cu rețete HomeID. Are un design în culoarea albă. Utilizatorii apreciază versatilitatea și utilitatea în bucătărie, dar unii menționează probleme cu calitatea materialelor și lipsa instrucțiunilor în limba română.
Utilizatorii au apreciat:
- 60 de programe presetate pentru diverse preparate
- Sistem de încălzire 3D eficient
- Funcție de menținere la cald utilă
- Aplicație cu rețete HomeID
- Versatil pentru diverse preparate
- Economisește timp în bucătărie
- Ușor de utilizat
- Gătește mai repede și mai sănătos
- Design elegant
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Calitate inferioară a materialelor pentru unele modele
- Miros de plastic persistent în vasul interior
- Lipsa instrucțiunilor în limba română
- Unele funcții nu pot fi selectate
- Dificultăți în conectarea la aplicație
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Tip programe | Reincalzire Coacere Fierbere Preparare lenta |
| Tip | Sub presiune |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 5 l |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Putere | 1067 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Numar programe | 60 |
| Functii | Oprire automata Temporizator Control temperatura Mentinere la cald Incalzire 3D |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Latime | 31.5 cm |
| Inaltime | 30.7 cm |
| Lungime | 40.3 cm |
| Greutate | 5.55 Kg |
| Lungime cablu | 0.8 m |
| Continut pachet | 1 x Lingura 1 x Pahar gradat 1 x Multicooker 1 x Oala din aliaj de aluminiu |
Mai multe detalii »