| Specificații | |
| Brand | ASUS |
| Serie | GeForce RTX 5000 |
| Tip placa | Gaming |
| Tip racire (activa/pasiva) | Activa |
| Procesor Video | nVidia GeForce RTX 5070 |
| Chipset | nVIDIA |
| Frecventa procesor (MHz) | 2557 MHz 2587 MHz |
| Tip memorie | GDDR7 |
| BUS memorie | 192 b |
| Capacitate | 12 GB |
| Rezolutie maxima | 7680 x 4320 |
| Conector DisplayPort | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Conector Alimentare | 1 x 16-pin |
| Conector HDMI | 1 x HDMI 2.1b |
| Conectivitate | 3 x DisplayPort, 1 x HDMI |
| Tehnologie | G-sync NVIDIA DLSS VR Ready Ray Tracing Game Ready and NVIDIA Studio Drivers NVIDIA Reflex |
| Slot | PCI Express 5.0 |
| Suport DirectX (versiune) | 12 Ultimate |
| Suport OpenGL (versiune) | 4.6 |
| Cooler | Da |
| Radiator | Da |
| Altele | Sursa recomandata - 750 W Dimensiuni: 304 x 126 x 50 mm |
| Culoare | Negru |
| Accesorii incluse | 1 x Cablu adaptor 16-pin |
Prețul pe eMAG »