
| Specificații | |
| Brand | Palit |
| Serie | GeForce RTX 5000 |
| Tip placa | Gaming |
| Tip racire (activa/pasiva) | Activa |
| Procesor Video | nVidia GeForce RTX 5070 Ti |
| Chipset | nVIDIA |
| Frecventa procesor (MHz) | 2295 MHz 2452 MHz |
| Tip memorie | GDDR7 |
| BUS memorie | 256 b |
| Capacitate | 16 GB |
| Rezolutie maxima | 7680 x 4320 |
| Conector DisplayPort | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Conector Alimentare | 1 x 16 pin |
| Conector HDMI | 1 x HDMI 2.1b |
| Tehnologie | NVIDIA DLSS VR Ready NVIDIA G-SYNC NVIDIA Highlights Game Ready and NVIDIA Studio Drivers NVIDIA Reflex |
| Slot | PCI Express 5.0 |
| Suport DirectX (versiune) | 12 Ultimate |
| Suport OpenGL (versiune) | 4.6 |
| Cooler | Da |
| Radiator | Da |
| Altele | Sursa recomandata - 750 W Dimensiuni: 331.9 x 127.1 x 49.7 mm |
| Culoare | Negru |
| Accesorii incluse | 1 x Cablu adaptor 16-pin |
Prețul actual »
Produse similare la preț apropiat
Compară Palit NE7507T019T2-GB2031U cu
Palit NE7507T019T2-GB2031U vs Gigabyte GV-N407TSWF3OC-16GD
Palit NE7507T019T2-GB2031U vs MSI RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8G
Palit NE7507T019T2-GB2031U vs Gigabyte GV-N407TAERO OCV2-12GD
Palit NE7507T019T2-GB2031U vs Gigabyte GV-N3060GAMING OC-12GD
Palit NE7507T019T2-GB2031U vs Inno3D N407T3-126X-186148N