
Părerile cumpărătorilor despre Plită Electrică Samsung NZ32BG2005FKU2
Plita inductie Samsung NZ32BG2005FKU2 cu 2 zone primește aprecieri pentru ușurință de instalare și funcționare eficientă. Utilizatorii raportează că montajul este simplu, curățarea după utilizare este rapidă și ușoară, iar încălzirea apelor este foarte rapidă, caracteristică specifică tehnologiei induction. Pentru prețul solicitat, raportul calitate-funcționalitate este evaluat ca foarte bun.
Utilizatorii au apreciat:
- Ușor de montat
- Ușor de curățat
- Încălzire foarte rapidă
- Funcționalitate corectă
- Tehnologie inductie
- Raport calitate-preț bun
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Verifică stocul »
| Specificații | |
| Brand | Samsung |
| Tip plita | Inductie |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Pozitionare panou comanda | Frontala |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Trepte putere | 9 |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Putere | 3.3 kW |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii | Oprire automata Control temperatura Protectie copii Detectare automata a vasului de gatit Heat booster Indicator de caldura reziduala |
| Numar zone gatire | 2 |
| Culoare | Negru |
| Material | Sticla |
| Inaltime | 5.6 cm |
| Latime | 30 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Greutate | 5.1 Kg |
| Continut pachet | 1 x Plita |
Verifică stocul »