
Părerile cumpărătorilor despre Pompă de Apă Karcher 16453550
Pompa de suprafață Karcher BP 5 Home & Garden este un dispozitiv de 1000W cu un debit de 6000 l/h și o presiune de 4,8 bar. Utilizatorii apreciază presiunea mare și zgomotul redus al pompei. Este considerată fiabilă pentru uz casnic, deși unii utilizatori menționează că modul automat poate funcționa haotic. Pompa beneficiază de o garanție extinsă de 5 ani, ceea ce reprezintă un avantaj important.
Utilizatorii au apreciat:
- Presiune mare și debit bun
- Zgomot redus în funcționare
- Garanție extinsă de 5 ani
- Acoperă nevoile unei case fără probleme
- Construcție de calitate
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- În modul automat poate funcționa haotic
- Necesită atenție la filtru pentru a evita blocarea supapei de sens
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Prețul actual »
| Specificații | |
| Brand | Karcher |
| Tip motor | Electric |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip pornire | Manuala Automata |
| Tip combustibil | Electricitate |
| Tip pompa | Pompa de gradina |
| Debit maxim | 6000 l/h |
| Putere | 1000 W |
| Functii | Functie automata de Start/Stop |
| Utilizat pentru | Apa curata |
| Presiune maxima | 4.8 bar |
| Adancime de absorbtie | 8 m |
| Inaltime de refulare | 48 m |
| Culoare | Galben |
| Lungime | 230 mm |
| Latime | 540 mm |
| Inaltime | 373 mm |
| Greutate | 12.5 Kg |
| Lungime cablu | 1.85 m |
| Continut pachet | 1 x Pompa de gradina 1 x Maner ergonomic Intrerupator pentru picior Pornit/Oprit Mod automatic si manual Prefiltru pentru protectie impotriva contaminarilor si uscare |
Prețul actual »