Părerile cumpărătorilor despre Pompă de Apă Makita PF1010
Pompa submersibila Makita PF1010 primește recenzii limitate dar pozitive, cu apreciere pentru funcționare fiabilă și livrare promptă de la eMag. Utilizatorii raportează că merge fără probleme până în prezent.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcționare fiabilă și constantă
- Livrare rapidă
- Putere corespunzătoare
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Makita |
| Tip motor | Electric |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip combustibil | Electricitate |
| Tip pompa | Pompa submersibila |
| Debit maxim | 14.4 m³/h |
| Putere | 1100 W |
| Utilizat pentru | Apa menajera |
| Inaltime de refulare | 10 m |
| Material | Plastic |
| Culoare | Negru Albastru |
| Greutate | 6.6 Kg |
| Lungime | 160 mm |
| Latime | 168 mm |
| Inaltime | 380 mm |
| Lungime cablu | 10 m |
| Continut pachet | 1 x Pompa submersibila |
Vezi pe eMAG »