
| Specificații | |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | A+ |
| Capacitate | 10000 mAh |
| Amperaj iesire | 2.1 A |
| Voltaj iesire | 5 V 9 V 12 V |
| Conectivitate | USB-C |
| Functii | Incarcare rapida 18W |
| Material | Polimer |
| Greutate | 258 g |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 7.9 cm |
| Latime | 7.7 cm |
| Inaltime | 2.85 cm |
| Continut pachet | 1 x Acumulator extern |
Vezi în magazin »