
Părerile cumpărătorilor despre Power Bank GUESS 3000mAh
Acumulatorul extern wireless Guess primește recenzii pozitive pentru calitate și atașare puternică de telefon prin MagSafe. Capacitatea de 3000 mAh și puterea de 5W sunt apreciate, iar încărcarea fără fir funcționează bine cu dispozitivele compatibile.
Utilizatorii au apreciat:
- Calitate bună a materialelor
- Atașare puternică prin MagSafe
- Compatibilitate bună cu dispozitivele standard
- Design compact
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Necesită hușă cu MagSafe pentru a funcționa optim
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Verifică stocul »
| Specificații | |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | GUESS |
| Capacitate | 3000 mAh |
| Conectivitate | Wireless USB-C |
| Functii | Indicator baterie MagSafe |
| Lungime | 83 mm |
| Latime | 60 mm |
| Inaltime | 13 mm |
| Greutate | 199 g |
| Culoare | Auriu |
| Continut pachet | 1 x Acumulator extern |
Verifică stocul »