| Specificații | |
| Brand | JOYROOM |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Capacitate | 10000 mAh |
| Numar porturi USB | 1 |
| Conectivitate | USB USB-C |
| Greutate | 225 g |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Acumulator extern |
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | JOYROOM |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Capacitate | 10000 mAh |
| Numar porturi USB | 1 |
| Conectivitate | USB USB-C |
| Greutate | 225 g |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Acumulator extern |