
Părerile cumpărătorilor despre Prăjitor Philips HD2640/10
Prajitorul de paine Philips HD2640/10 din Conscious collection folosește plastic reciclat, cu 830W, 8 setări de rumenire și suport integrat pentru chifle. Utilizatorii critică calitatea materialelor ca fiind modestă pentru preț. Aspectul este dezamăgitor, cu capacul de plastic vopsit nefiind funcțional ca tocător. Funcționalitatea este ok, dar nu ridicată la așteptări. Produsul este conform așteptărilor pentru unii, dar slab în calitate. Raportul calitate-preț este bun pentru alții, dar overall mixt.
Utilizatorii au apreciat:
- Raport calitate-preț bun.
- Conform așteptărilor.
- Foarte bun produs.
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Calitate slabă a materialelor.
- Aspect modest pentru preț.
- Nu ridicat la așteptări.
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Prețul actual »
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Putere | 830 W |
| Functii | Decongelare Reincalzire Anulare |
| Numar de felii | 2 |
| Culoare | Alb |
| Material carcasa | Plastic |
| Greutate | 1.23 Kg |
| Lungime | 162 mm |
| Latime | 285 mm |
| Inaltime | 199 mm |
| Lungime cablu | 0.85 m |
| Accesorii incluse | Tava firmituri detasabila |
Prețul actual »