Părerile cumpărătorilor despre Prăjitor Xiaomi BHR8811EU
Toasterul Xiaomi BHR8811EU primește recenzii pozitive de la cumpărători care îl consideră un produs de calitate bună și corespunzător așteptărilor, cu performanță fiabilă la prețul oferit.
Utilizatorii au apreciat:
- Calitate bună a materialelor și construcției
- Performanță corespunzătoare așteptărilor
- Raport calitate-preț bun
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Xiaomi |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Putere | 780 W 930 W |
| Functii | Loc depozitare cablu Decongelare Auto pop-up Anulare |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 6 |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 280 mm |
| Latime | 160 mm |
| Inaltime | 186 mm |
| Greutate | 1.2 Kg |
| Accesorii incluse | Tava firmituri detasabila Suport chifle |
Verifică stocul pe eMAG »