
Părerile cumpărătorilor despre Rotopercutor BOSCH 0603344403
Ciocanul rotopercutor Bosch PBH 2200 RE are 570W, 1.7J, 2300 RPM și 5800 percuții/min, cu diametru maxim de găurire de 30mm. Recenziile sunt limitate, cu mențiuni despre percuția slabă și lipsa accesoriilor precum burghie și dălți.
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Percuție slabă
- Nu include burghie și dălți
- Performanță sub așteptări
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Prețul actual »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip mandrina | SDS+ |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Tip produs | Ciocan rotopercutor |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip alimentare | La retea |
| Putere | 570 W |
| Functii | Limitator de reglare a adancimii Turatie variabila |
| Numar percutii pe minut | 5800 |
| Viteza maxima (rpm) | 2300 |
| Mod de operare | Percutie Rotatie fara percutie |
| Suprafata lucru | Lemn Beton Otel |
| Energie de percutie | 1.7 J |
| Culoare | Verde |
| Greutate | 2.2 Kg |
| Diametru gaurire in beton | 20 mm |
| Diametru gaurire in otel | 13 mm |
| Diametru gaurire in lemn | 30 mm |
| Continut pachet | 1 x Rotopercutor |
Prețul actual »