
Părerile cumpărătorilor despre Rotopercutor BOSCH 0603344421
Ciocanul rotopercutor Bosch PBH 2500 RE Compact are 600W și 2000 RPM, cu sistem SDS Plus. Este apreciat pentru performanța bună în cărămidă și beton, cu posibilitatea de ajustare a puterii între percuție și rotație. Este considerat potrivit pentru lucrări casnice, nu pentru utilizare profesională intensă. Unele modele pot prezenta probleme de încălzire la utilizare prelungită.
Utilizatorii au apreciat:
- Performanță bună în cărămidă și beton
- Posibilitatea de ajustare a puterii între percuție și rotație
- Cablu rezistent și suficient de lung
- Ușor și manevrabil pentru lucrări casnice
- Silențios comparativ cu alte modele
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Cutia de depozitare pare fragilă
- Percuția este slabă pentru spargerea pereților
- Putere insuficientă pentru lucrări intensive
- Se poate încălzi la utilizare prelungită
- Calitate inferioară modelelor profesionale (fabricat în China)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Verifică stocul »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip mandrina | SDS+ |
| Tip lucrare | Hobby Semiprofesional |
| Tip produs | Ciocan rotopercutor |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip alimentare | La retea |
| Putere | 600 W |
| Nivel zgomot | 100 dB |
| Functii | Vario-Lock |
| Energie de percutie | 1.9 J |
| Numar percutii pe minut | 5000 |
| Viteza maxima (rpm) | 2000 |
| Mod de operare | Percutie Rotatie fara percutie Rotopercutie |
| Suprafata lucru | Lemn Metal Beton |
| Vibratie | 1.5 m/s² |
| Culoare | Verde |
| Greutate | 2.2 Kg |
| Diametru gaurire in beton | 22 mm |
| Diametru gaurire in otel | 13 mm |
| Diametru gaurire in lemn | 30 mm |
| Continut pachet | 3 x Accesorii 1 x Masina de gaurit cu percutie |
Verifică stocul »