
Părerile cumpărătorilor despre Rotopercutor BOSCH 750W
Ciocanul rotopercutor Bosch PHH 3000-2 FRE este un dispozitiv de 750W cu două trepte de putere. Deși există puține recenzii, feedback-ul disponibil indică satisfacție cu produsul, deși se menționează că nu mai este comercializat de eMAG.
Utilizatorii au apreciat:
- Considerat un produs bun de către utilizatori
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu mai este comercializat de eMAG
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi în magazin »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip mandrina | SDS+ |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Tip produs | Ciocan rotopercutor |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Putere | 750 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii | Limitator de reglare a adancimii Turatie variabila Vario-Lock |
| Viteza maxima (rpm) | 3000 |
| Energie de percutie | 2.8 J |
| Numar percutii pe minut | 4000 |
| Mod de operare | Percutie |
| Suprafata lucru | Metal |
| Greutate | 3.3 Kg |
| Culoare | Verde Negru |
| Diametru gaurire in beton | 26 mm |
| Diametru gaurire in otel | 13 mm |
| Diametru gaurire in lemn | 30 mm |
| Lungime cablu | 4 m |
| Continut pachet | 1 x Maner suplimentar 1 x Rotopercutor 1 x Dalta 1 x Valiza profesionala |
Vezi în magazin »