Părerile cumpărătorilor despre Rotopercutor Bosch Professional 061123A000
Ciocanul Rotopercutor Bosch Professional GBH 3-28 DRE este un model cu fir de 800W, apreciat pentru performanța sa profesională. Cu o energie de impact de 3.1J și sistem de protecție la suprasarcină, acest rotopercutor oferă eficiență și siguranță în utilizare. Produsul vine cu valiză de plastic pentru transport și depozitare. Deși există o singură recenzie foarte succintă, aceasta este pozitivă, indicând satisfacția utilizatorului cu acest produs profesional.
Utilizatorii au apreciat:
- Performanță profesională de calitate
- Energie de impact bună de 3.1J
- Sistem de protecție la suprasarcină
- Vine cu valiză de plastic pentru transport
- Calitate specifică brandului Bosch Professional
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Informații foarte limitate despre performanță și durabilitate
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Bosch Professional |
| Tip mandrina | SDS+ |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Ciocan rotopercutor |
| Capacitate acumulator | 4 Ah |
| Putere | 800 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii | Limitator de reglare a adancimii Turatie variabila Control vibratie |
| Vibratie | 14.5 m/s² |
| Energie de percutie | 3.1 J |
| Numar percutii pe minut | 4000 |
| Viteza maxima (rpm) | 900 |
| Mod de operare | Rotatie fara percutie Rotopercutie |
| Suprafata lucru | Lemn Metal Beton Zidarie Otel |
| Diametru gaurire in beton | 28 mm |
| Greutate | 3.6 Kg |
| Culoare | Negru Albastru |
| Diametru gaurire in otel | 13 mm |
| Diametru gaurire in lemn | 30 mm |
| Lungime | 326 mm |
| Inaltime | 233 mm |
| Diametru gaurire in zidarie | 82 mm |
| Continut pachet | 1 x Maner 1 x Laveta 1 x Limitator adancime 1 x Ciocan rotopercutor 1 x Valiza profesionala 1 x Tub de vaselina |
Mai multe detalii »