
Părerile cumpărătorilor despre Rotopercutor Bosch Professional 650W
Ciocanul demolator SDS-Plus Bosch Professional GSH 3 E este un model cu fir de 650W și 2.6J forță de impact. Are turație reglabilă și vine cu valiză de plastic. Recenziile sunt limitate, dar indică faptul că este potrivit pentru îndepărtarea faianței și gresiei, însă nu suficient de puternic pentru spargerea betonului.
Utilizatorii au apreciat:
- Eficient pentru îndepărtarea faianței și gresiei
- Turație reglabilă
- Include valiză de plastic
- Rezistent la utilizare
- Ușor de manevrat
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Insuficient de puternic pentru spargerea betonului
- Performanță limitată comparativ cu descrierea
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Verifică stocul »
| Specificații | |
| Brand | Bosch Professional |
| Tip mandrina | SDS+ |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Ciocan demolator |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Nivel zgomot | 105 dB |
| Putere | 650 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii | Limitator de reglare a adancimii Turatie variabila Control vibratie |
| Numar percutii pe minut | 3500 |
| Vibratie | 17.5 m/s² |
| Mod de operare | Percutie |
| Suprafata lucru | Beton Zidarie Piatra Ceramica |
| Energie de percutie | 2.6 J |
| Culoare | Albastru |
| Lungime | 376 mm |
| Latime | 89 mm |
| Inaltime | 208 mm |
| Greutate | 3.7 Kg |
| Continut pachet | 1 x Valiza de transport 1 x Rotopercutor 1 x Dalta ascutita 1 x Tub vaselina 1 x Dalta placi ceramice 1 x Maner suplimentar |
Verifică stocul »