
| Specificații | |
| Brand | Bosch Professional |
| Tip mandrina | SDS Max |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Ciocan demolator |
| Nivel zgomot | 100 dB |
| Putere | 1500 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Functii | Limitator de reglare a adancimii Control vibratie |
| Viteza maxima (rpm) | 2720 |
| Mod de operare | Percutie |
| Suprafata lucru | Lemn Metal Beton |
| Vibratie | 9.5 m/s² |
| Numar percutii pe minut | 2720 |
| Energie de percutie | 13 J |
| Culoare | Negru Albastru |
| Greutate | 8.5 Kg |
| Lungime | 540 mm |
| Inaltime | 280 mm |
| Latime | 115 mm |
| Continut pachet | 1 x Maner 1 x Laveta 1 x Rotopercutor 1 x Valiza profesionala 1 x Tub vaselina |
Mai multe detalii »
Produse similare la preț apropiat
Compară Bosch Professional 0611322000 cu
Bosch Professional 0611322000 vs Bosch Professional B0611265000
Bosch Professional 0611322000 vs Makita DHR280PT2J
Bosch Professional 0611322000 vs Bosch Professional 0611316708
Bosch Professional 0611322000 vs Bosch Professional 0611264000
Bosch Professional 0611322000 vs Bosch Professional 0611915021