| Specificații | |
| Brand | Bosch Professional |
| Tip mandrina | Spline |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Ciocan demolator |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Putere | 1750 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii | Limitator de reglare a adancimii Control vibratie |
| Mod de operare | Percutie |
| Suprafata lucru | Beton Zidarie |
| Vibratie | 13 m/s² |
| Numar percutii pe minut | 1280 |
| Energie de percutie | 41 J |
| Culoare | Gri Albastru |
| Dimensiune mandrina | 28 mm |
| Greutate | 18.3 Kg |
| Inaltime | 760 mm |
| Latime | 255 mm |
| Continut pachet | 1 x Laveta 1 x Rotopercutor 1 x Dalta 2 x Maner 1 x Troler 1 x Tub de vaselina |
Prețul pe eMAG »
Produse similare la preț apropiat
Compară Bosch Professional 0611335000 cu
Bosch Professional 0611335000 vs Bosch Professional 0611266100
Bosch Professional 0611335000 vs Bosch Professional B0611265000
Bosch Professional 0611335000 vs Bosch Professional 0611264000
Bosch Professional 0611335000 vs Makita DHR280PT2J
Bosch Professional 0611335000 vs Bosch Professional 0611316708