
| Specificații | |
| Brand | Bosch Professional |
| Tip produs | Ciocan rotopercutor |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip mandrina | SDS+ |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Putere | 0 W |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Functii | Maner suplimentar Gaurire |
| Suprafata lucru | Universal |
| Mod de operare | Rotopercutie |
| Energie de percutie | 1.5 J |
| Dimensiune mandrina | 4 mm 18 mm |
| Culoare | Negru Albastru |
| Continut pachet | 1 x Incarcator 2 x acumulatori 1 x cutie transport 1 x Ciocan rotopercutor |
Verifică stocul »