
Părerile cumpărătorilor despre Rotopercutor DeWALT DCH172N-XJ
Ciocanul rotopercutor profesional pe acumulator DeWALT DCH172N este lăudat pentru calitatea sa profesională. Utilizatorul îl recomandă și subliniază că este foarte ușor de folosit. Nu sunt oferite detalii tehnice suplimentare, dar impresia generală este pozitivă, confirmând performanța așteptată de la un produs DeWalt.
Utilizatorii au apreciat:
- Recomandat, foarte ușor de folosit.
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu au fost menționate puncte negative.
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi în magazin »
| Specificații | |
| Brand | DeWALT |
| Tip mandrina | SDS+ |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Ciocan rotopercutor |
| Putere | 0 W |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Functii | Ergonomic Iluminare LED Motor fara perii |
| Viteza maxima (rpm) | 1060 |
| Mod de operare | Rotopercutie |
| Suprafata lucru | Lemn Metal |
| Energie de percutie | 1.4 J |
| Vibratie | 8.8 m/s² |
| Culoare | Negru Galben |
| Greutate | 1.8 Kg |
| Diametru gaurire in lemn | 16 mm |
| Lungime totala | 265 mm |
| Latime | 73 mm |
| Inaltime | 176 mm |
| Continut pachet | 1 x Ciocan rotopercutor |
Vezi în magazin »