| Specificații | |
| Brand | Ruris |
| Tip produs | Ciocan rotopercutor |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip mandrina | SDS+ |
| Tip alimentare | La retea |
| Putere | 1600 W |
| Functii | Gaurire cu percutie Viteza variabila Comutator pentru inversare sens rotatie. Rotopercutie |
| Suprafata lucru | Lemn Metal Beton |
| Mod de operare | Rotopercutie |
| Energie de percutie | 1.5 J |
| Culoare | Portocaliu |
| Greutate | 1.4 Kg |
| Diametru gaurire in beton | 16 mm |
| Diametru gaurire in otel | 10 mm |
| Diametru gaurire in lemn | 25 mm |
| Continut pachet | 3 x burghiu: 8/10/12 mm |
Verifică stocul pe eMAG »