Router Wireless ASUS - RT-BE92U
| Specificații | |
| Brand | ASUS |
| Tip produs | Router gaming |
| Porturi LAN | 3 x 2.5 GBPS LAN |
| Porturi WAN | 1 x 2.5 Gbps WAN / LAN 1 x 10 Gbps WAN/LAN |
| Rata de transfer Ethernet (Mbps) | 1000 MB/s 2500 MB/s |
| Antena | 4 x Antene externe |
| Frecventa | 2.4 GHz 5 GHz 6 GHz |
| Rata de transfer WI-FI (Mbps) | 1032 MB/s 2882 MB/s 5764 MB/s |
| Port USB | 1 x USB 3.2 Gen 1 |
| Culoare | Negru |
| Alimentare | 12 V / 3 A |
| Continut pachet | 1 x Alimentator 1 x Cablu RJ-45 1 x Router Gaming |
| Tehnologie | MU-MIMO Tri-band OFDMA AiMesh Port forwarding |
| Dimensiuni (mm) | 247.18 x 101.59 x 287.47 mm |
| Altele | 256 MB Flash IPTV 1GB RAM |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Securitate | WPS AiProtection Pro WPA/WPA2/WPA3 Personal WPA/WPA2/WPA3 Enterprise |
Mai multe detalii »
