
| Specificații | |
| Brand | Brother |
| Tip | Scanner documente |
| Utilizare | Home & office |
| Tip scanner | Sheet-Fed |
| Capacitate tava hartie | 100 |
| Tip display | Touchscreen |
| Dimensiune display | 10.9 cm |
| Rezolutie scanare (DPI) | 1200 x 1200 |
| Tip alimentare | La retea |
| Putere consumata | 7.7 W 34 W |
| Nivel zgomot | 62 dB |
| Conectivitate | Retea |
| Interfata | USB 2.0 |
| Functii speciale | Senzor de hartie Detectare alimentare multipla Compatibilitate SANE Compatibilitate ISIS |
| Mod scanare | Color |
| Format general scanner | A4 |
| Scanare fata/verso automat (Duplex) | Automatic |
| Alimentator automat de documente (ADF) | Da |
| Viteza scanare color | 60 ppm |
| Formate hartie compatibile | A4 |
| Culoare | Alb |
| Greutate hartie | 25 - 413 gsm |
| Continut pachet | 1 x Scanner |
Prețul actual »