Părerile cumpărătorilor despre Scanner Brother DS640TK1
Scanerul portabil Brother DS-640 combine dimensiuni compacte cu calitate de scanare ajustabilă și versatilitate. Utilizatorii apreciază portabilitatea și ușurința de utilizare, dar lipsa WiFi sau Bluetooth este un minus în 2026.
Utilizatorii au apreciat:
- Design compact și portabil
- Calitate bună a scanării cu DPI ajustabil
- Viteza de scanare rapidă (15 ppm)
- Compatibil cu documente și ID-uri
- Ușor de folosit cu sau fără aplicație
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Conectare doar prin cablu USB, fără wireless
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Brother |
| Tip | Scanner portabil |
| Utilizare | Home & office |
| Tip scanner | Portabil |
| Rezolutie scanare (DPI) | 1200 x 1200 |
| Tip alimentare | USB |
| Putere consumata | 2.3 W |
| Nivel zgomot | 42 dB |
| Conectivitate | USB |
| Interfata | USB 2.0 |
| Mod scanare | Monocrom Color |
| Format general scanner | A4 |
| Alimentator automat de documente (ADF) | Nu |
| Viteza scanare monocrom | 15 ppm |
| Viteza scanare color | 15 ppm |
| Formate hartie compatibile | A4 |
| Culoare | Alb |
| Greutate hartie | 35g - 270g/mp |
| Continut pachet | 1 x Scanner |
Verifică stocul pe eMAG »