Părerile cumpărătorilor despre Smartwatch Apple MEHQ4ET/A
Apple Watch SE (2025) GPS primește o recenzie pozitivă de la un cumpărător care a comparat seria 11 și Ultra 3. Ceasul oferi toate funcțiile de bază necesare unui smartwatch, cu baterie mai rezistentă decât speculase producătorul. Mulțumire generală după evaluare comparativă.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcții de bază complete pentru smartwatch
- Baterie mai rezistentă decât așteptări publicitar
- Comparabil cu Series 11 și Ultra 3 la preț mai mic
- Satisfacție după evaluare aprofundată a concurenței
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Apple |
| Brand compatibil | Apple |
| Model compatibil | Universal |
| Serie | Apple Watch SE |
| Tip incarcare | Magnetic |
| Tip procesor | Dual core |
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Display | Digital |
| Tip display | LTPO OLED |
| Dimensiune display | 44 mm |
| Stil display | Dreptunghi |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Autonomie | 18 h 32 h |
| Sistem de operare compatibil | iOS |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Functii | Microfon Difuzor SOS Emergency Monitorizare zgomot Moduri sport Detectare accident Detectare cadere |
| Tehnologie | Smart |
| Grosime carcasa | 10.7 mm |
| Stil | Casual Sport |
| Incarcator inclus | Nu |
| Activitate monitorizata | Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac |
| Senzori | GPS Lumina ambientala Giroscop Ritm cardiac Accelerometru |
| Dimensiune carcasa (mm) | 44 x 38 |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Culoare curea/bratara | Midnight |
| Material carcasa | Aluminiu |
| Culoare carcasa | Midnight |
| Greutate | 32.9 g |
| Continut pachet | 1 x Smartwatch 1 x USB-C Magnetic Fast Charging Cable |
Vezi oferta »