Părerile cumpărătorilor despre Smartwatch Apple MEWR4QP/A
Apple Watch Ultra 3 cu carcasă Natural Titanium și conectivitate GPS+Cellular este apreciat pentru durată lungă a bateriei, care ține ușor 3 zile între încărcări. Utilizatorii îl recomandă pentru durabilitate și funcționalitate.
Utilizatorii au apreciat:
- Autonomie baterie aproximativ 3 zile între încărcări
- Carcasă din titanium natural - durabilă și elegantă
- Conectivitate GPS + Cellular inclusă
- Ecran 49mm mare și clar
- Design și funcționalitate apreciate de utilizatori
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Apple |
| Brand compatibil | Apple |
| Model compatibil | Universal |
| Serie | Apple Watch Ultra 3 |
| Tip SIM | eSIM |
| Tip incarcare | Magnetic |
| Tip procesor | Dual core |
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Display | Digital |
| Tip display | LTPO OLED |
| Dimensiune display | 49 mm |
| Stil display | Dreptunghi |
| Autonomie | 42 h 72 h |
| Sistem de operare compatibil | iOS |
| Conectivitate | Wi-Fi GPS Bluethooth |
| Functii | GPS Bluetooth Microfon Detectare accident Apeluri internationale de urgenta |
| Tehnologie | Smart |
| Grosime carcasa | 12 mm |
| Stil | Casual |
| Incarcator inclus | Nu |
| Activitate monitorizata | Pasi Distanta parcursa Monitorizare ritm cardiac |
| Senzori | Temperatura Barometru GPS Giroscop SpO2 Ritm cardiac Accelerometru |
| Dimensiune carcasa (mm) | 49 x 44 mm |
| Material curea/bratara | Textil |
| Culoare curea/bratara | Albastru inchis |
| Material carcasa | Titan |
| Culoare carcasa | Titan |
| Greutate | 61.6 g |
| Continut pachet | 1 x Apple Watch Ultra 1 x Apple Watch Magnetic Fast Charger to USB-C Cable (1m) |
Vezi pe eMAG »