Părerile cumpărătorilor despre Smartwatch Apple MF8H4ET/A
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular este apreciat pentru funcții avansate de sănătate și fitness, conectare rapidă și funcționare fluidă. Utilizatorii recomandă designul elegant și autonomia suficientă pentru utilizare zilnică, cu posibilitate de apeluri fără iPhone.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcții avansate de sănătate și monitorizare fitness
- Conectare rapidă și stabilă
- Funcționare fluidă a interfeței
- Permite apeluri și mesaje fără iPhone
- Design elegant cu carcasă Rose Gold
- Baterie suficientă pentru utilizare zilnică
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Difuzor mic, sunet slab la răspunderea apelurilor
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Apple |
| Brand compatibil | Apple |
| Model compatibil | Universal |
| Serie | Apple Watch Seria 11 |
| Tip incarcare | Magnetic |
| Tip procesor | Quad-Core |
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Display | Digital |
| Tip display | LTPO OLED |
| Dimensiune display | 42 mm |
| Stil display | Patrat |
| Tip baterie | Li - Ion |
| Autonomie | 24 h 38 h |
| Sistem de operare compatibil | iOS |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Functii | Microfon Difuzor SOS Emergency Monitorizare zgomot Moduri sport Detectare accident Detectare cadere |
| Tehnologie | Smart |
| Grosime carcasa | 9.7 mm |
| Stil | Casual Sport |
| Incarcator inclus | Da |
| Activitate monitorizata | Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac |
| Senzori | Temperatura Altimetru GPS Lumina ambientala Giroscop Ritm cardiac Accelerometru |
| Dimensiune carcasa (mm) | 42 x 36 |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Culoare curea/bratara | Mov |
| Material carcasa | Aluminiu |
| Culoare carcasa | Argintiu |
| Greutate | 29.7 g |
| Continut pachet | 1 x Curea 1 x Apple Watch Magnetic Fast Charger to USB-C Cable (1m) 1 x Apple Watch Seria 11 |
Mai multe detalii »