| Specificații | |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Canyon |
| Tip display | LCD |
| Dimensiune display | 0.96 inch |
| Stil display | Dreptunghi |
| Display | Digital |
| Capacitate baterie | 105 mAh |
| Autonomie | 120 h |
| Sistem de operare compatibil | Android iOS |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Functii | Notificari apeluri si mesaje IP67 rezistenta la apa Buton tactil |
| Tehnologie | Smart |
| Stil | Casual |
| Grosime carcasa | 18 mm |
| Sistem inchidere | Catarama |
| Activitate monitorizata | Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Calorii Sport Electrocardiograma |
| Senzori | Accelerometru ECG PPG Monitor de ritm cardiac |
| Greutate | 24 g |
| Lungime bratara | 240 mm |
| Latime curea/bratara | 18 mm |
| Culoare carcasa | Negru |
| Material carcasa | Plastic ABS |
| Culoare curea/bratara | Negru |
| Material curea/bratara | Poliuretan termoplastic |
| Dimensiune carcasa (mm) | 55 x 20 |
| Continut pachet | 1 x Smartwatch |
Verifică stocul pe eMAG »
