
| Specificații | |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Garmin |
| Serie | Venu |
| Capacitate stocare | 8 GB |
| Dimensiune display | 35.4 mm |
| Stil display | Rotund |
| Tip display | OLED |
| Display | Digital |
| Capacitate baterie | 302 mAh |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Autonomie | 336 h |
| Sistem de operare compatibil | Android iOS |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Functii | GPS Cronometru Calendar Temporizator Vreme Ceas desteptator Garmin Pay Localizare telefon Comenzi pentru muzica Cautare ceas LiveTrack Sincronizare ora GPS Ora de vara automata Notificari inteligente Asistenta Functii Golf Functii de alergare Functii de antrenament Functii exterioare Functii de ciclism Functii de inot |
| Tehnologie | Smart |
| Activitate monitorizata | Puls Somn Hidratare Calorii Nivel de stres Varsta de fitness Mementouri relaxare Rata respiratie Monitor de energie Sanatate femei |
| Stil | Casual |
| Sistem inchidere | Catarama |
| Latime curea/bratara | 22 mm |
| Culoare carcasa | Argintiu |
| Material carcasa | Polimer ranforsat cu fibre |
| Culoare curea/bratara | Whitestone |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Dimensiune carcasa (mm) | 45 |
| Continut pachet | 1 x Smartwatch 1 x Cablu USB-C |
Mai multe detalii »