
| Specificații | |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Garmin |
| Serie | Venu |
| Capacitate stocare | 8 GB |
| Dimensiune display | 30.4 mm |
| Stil display | Rotund |
| Tip display | OLED |
| Display | Digital |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Autonomie | 240 h |
| Capacitate baterie | 225 mAh |
| Sistem de operare compatibil | Android iOS |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Functii | Cronometru Calendar Temporizator Vreme Ceas desteptator Garmin Pay Localizare telefon Comenzi pentru muzica Cautare ceas LiveTrack Sincronizare ora GPS Ora de vara automata Notificari inteligente Stocare muzica Asistenta Functii Golf Functii de alergare Functii de antrenament Functii exterioare Functii de ciclism Functii pentru inot Economisire baterie |
| Tehnologie | Smart |
| Activitate monitorizata | Puls Somn Hidratare Calorii Nivel de stres Alerte de puls anormal Varsta de fitness Mementouri relaxare Rata respiratie Monitor de energie Sanatate femei Saturatie oxigen in sange Meditatie Sumar stare fizica |
| Stil | Casual |
| Sistem inchidere | Catarama |
| Greutate | 156 g |
| Latime curea/bratara | 18 mm |
| Culoare carcasa | Negru |
| Material carcasa | Polimer ranforsat cu fibre |
| Culoare curea/bratara | Slate |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Continut pachet | 1 x Smartwatch 1 x Cablu USB-C |
Vezi în magazin »